CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?

f.a.q.

Jesteś przed pierwszą wizytą w naszym salonie? Nurtują Cię pytania, na które nie znasz odpowiedzi?

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. Jeśli nie rozwiąże to Twojego problemu – zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie!

Jak ubrać się na masaż?

Ubierz to, w czym czujesz się wygodnie i komfortowo – to Twój czas, więc nie powinieneś myśleć o tym, że nie do końca Ci wygodnie. Pamiętaj również, że masowane ciało musi być odkryte, więc im prostsza bielizna/ubranie tym lepiej. Weź również pod uwagę fakt, że Twoje części garderoby mogą delikatnie ubrudzić się oliwką.

Aby zapewnić Ci jak największy komfort – ciało podczas masażu przykryte jest ręcznikiem, dostępnym w gabinecie.

Czy mogę przyjść w trakcie miesiączki?

Teoretycznie jest to przeciwwskazanie do wykonania zabiegu – wszystko jednak zależy od Twojego samopoczucia. Jeśli czujesz, że masaż nie zaszkodzi – jak najbardziej.

Jakie są przeciwwskazania do masazu?

Do przeciwwskazań do masażu zalicza się: przeziębienie, gorączka, podwyższona temperatura ciała, kaszel, osłabienie po przebytej chorobie wirusowej, stany zapalne w zaostrzonym stadium, menstruacja, padaczka, nowotwory złośliwe i łagodne, przerwana ciągłość skóry, świeże stany pourazowe, pierwszy trymestr ciąży, zmiany dermatologiczne, nieleczone nadciśnienie, miażdżyca, inne – powiedz.

Jakie są przeciwwskazania do masażu kobido?

Do przeciwwskazań do masażu Kobido zalicza się: przeziębienie, gorączka, podwyższona temperatura ciała, kaszel, osłabienie po przebytej chorobie wirusowej, stany zapalne w zaostrzonym stadium, menstruacja, padaczka, nowotwory złośliwe i łagodne, przerwana ciągłość skóry, świeże stany pourazowe, pierwszy trymestr ciąży, zmiany dermatologiczne, nieleczone nadciśnienie, miażdżyca, inne – powiedz, opryszczka ekstrakcja zęba (10-14dni), trądzik różowaty, zabiegi medycyny estetycznej (botoks po 14 dniach, laserowanie 28 dni, wypełniacze 6 tygodni, makijaż permanentny po wygojeniu, inne – indywidualnie)